טיול נשים לגיאורגיה

חמישה ימים של נופים ותרבות מרתקת
מחיר : יפורסם בהמשך
 
תאריך :25-29 פברואר 2021
 
5
ימים
מסלול הטיול //
​יום מס' 1: ת"א > בטומי > קוטאיסי
נחווה את הבוקר בטיילת של חוף הים השחור של בטומי, נראה מדשאות, פסלים פזורים ברחבי הטיילת ובתי קפה אינטימיים.
נבקר בגן הבוטני המרהיב מוזיאון לתולדות גאורגיה, המוזיאון נמצא במרחק של 20 דקות מהעיר.
כאמל טורמניצ'י גילף מעץ במשך 20 שנה מאות דמויות שונות המתארות את ההיסטוריה של העם הגאורגי. במקום יש תצוגה של 4,300 פריטים.​
נבקר במאקונוצ'יטי אתר טבע מדהים ביופיו הנמצא כ 40 דק' מבטומי וביער קסום נראה מפלים ועצים בני מאות שנים,נאכל תותי בר ישר מהשיח נתארח בחווה של משפחה מקומית ונלגום מרטיני העשוי מדבש דבורי הרים. משם נצפין לקוטיאסי ונלון שם.
יום מס' 2: קוטאיסי > סורמי > אופליסציחה > בורג'מי
 
נתחיל את היום בטיול בקוטאיסי העיר השנייה בגודלה בה השתמרו סממנים רבים מימי הביניים, נבקר ברובע היהודי ובבית הכנסת הדו קומתי אשר מרתק מבחינה ארכיטקטונית יהודית, הנמצא ברח דב בוריס, האיש שתרם את היצירה הגדולה והמפורסמת ביותר של שותא רוסתווילי "עוטה עור הנמר". נמשיך למערות הנטיפים פרומתאוס בירתה העתיקה ביותר של גיאורגיה שם נאזין לסיפור מוזיקאלי תוך כדי שייט בסירה. נצא למפגש נהרות בסורמי [אם יתאפשר רפטינג] נעבור באופליציחה אשר הייתה ציר מרכזי הן צבאי והן מסחרי "דרך המשי". משם נפנה דרום מזרח לבורג'מי ללינה.
יום מס' 3: בורג'מי > ורדזיה > מצחטה > גודארי
 
את הבוקר נפתח בתרגילי נשימה,מודעות וגוף כאשר נטייל בפארק בורג'אמי היפה עם דוכנים ססגוניים וכאשר נטעם מהמים המינרלים המפורסמים בכוחות ההבראה שלהם, נביע משאלה ליקירנו שתהדהד לאורך הנהר היפה. משם נמשיך לוארדזיה אתר מרתק, קומפלקס של 3000 מערות ווארדזיה החצובות בסלע מהמאה ה12, שם נוכל לחוות ציור קיר ענק של המלכה תמר ואביה ולשמוע קונצרט חלילים מרהיב. נמשיך למצ'חטה עיר הנחשבת לעיר הרוחנית של גיאורגה, שם נבקר בקתדרלת סוויטיצחובי [העמוד הנותן חיים] ושוק ססגוני המקיף אותו בדוכנים צבעוניים. נמשיך למנזר ג'ווארי [הצלב] הבנוי על גבעה נשמע את סיפרה המרתק ונרד לאגם זינוולי ששימש מקור אסטרטגי למפגשי לוחמים וסוחרים קדומים, משם נמשיך למלון gudauri loft hotel  המיוחד שמשלב ישן חדש.
יום מס' 4: גודארי > קזבגי > קווקז הגבוה > טביליסי
 
גודאורי, עיירת הקייט והסקי היפיפייה הנמצאת בגובה 2000 מטר, נפתח את היום במפגש בבריכה ובג'קוזי המלון, לאחר ארוחת בוקר מופלאה ננשום את אוויר ההרים הצלול ונראה את ההרים המושלגים. נצפין לרכס הקווקז הגדול, נצפה בנופים מרהיבים בדרך לעיירה קאזבגי השוכנת למרגלות הר הקזבג הציורי המתנשא לגובה 5000 מטר. מכאן נצא בג'יפים לכנסיה גרגטי העתיקה ונרד חזרה בסוסי הכפריים או בג'יפים, לפי בחירה.
נפלס דרכנו אל עבר אנדרטת הידידות בין הרים ירוקי עד, נמשיך לעבר מפל מים מבעבעים מרפאים טרוורטין מסלע מיוחד תופעה גאולוגית מרתקת. נמשיך לטיבילסי, נערוך סיור לילה ברכבל המיוחד ונקנח בפסל "אמא גאורגיה" הענק שקדמה אותנו בחרב ויין – מלחמה ושלום, נקודת תצפית מרהיבה על העיר. לינה בטביליסי hotel zag.
יום מס' 5: טביליסי > ישראל
 
לאחר ארוחת בוקר טעימה נפתח את הבוקר בטיול בנהר המקיף את העיר ובסמטאות העיר העתיקה מדרכוב שרדן ונחצה את גשר השלום,
נראה את בית הפרלמט השקוף, נעצור מלאכת ליד התאטרון בניין השעונים המיוחד ונשמע סיפור נוגע ללב בבית מקומי. נצא לסיור לאורך נהר המטקוורי[קורה] ונחווה את המעיינות החמים [טבילי], מכאן שמה של העיר, נצפה במצודת נריקלאלה ומשם נצא לשוק לילו הססגוני והמפורסם,
נחזור למלון להתארגנות להופעה או בבית האופרה המיוחד אשר מאופיין בארכיטקטורה ובאקוסטיקה מן הטובים שבעולם או מופע פולקלור אתני הכולל שירה וריקוד גאורגים בסגנונות שונים לפי שבטים ואזורי מחייה. 
משם ניסע לשדה התעופה חזרה לישראל.
* יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה
1/10
גאורגיה חופשת נשים - שילוב בין נופים נפלאים של הרי הקווקז, היסטוריה בת 3000 שנה, שמורות טבע מדהימות, כפרים המלאים בתרבות מרתקת, חופי ים, מעינות ואגמים מרפאים, לאורך מסלול מרהיב בחברת נשים מיוחדות נצא לחופשה אמיתית,נפגוש נשים קווקזיות נאפה חצ'פורי ,נלגום כוס מרתיני בדבש בספא מפנק,נטבול במרחצאות חמאם מקוריות,
נשיר שירי עם בהרי הקווקז הגבוהים ונשמע את ההד החוזר אלינו בבהירות.
ישן מול חדש, עושר מול עוני, מלחמה ושלום,ארץ של ניגודים תרבותית וגאוגרפית, ויחד עם כל זאת תושבים מיוחדים השומרים באדיקות על תרבותה, מסורותיה, מנהגיה, שפתה ודתה שעד היום באים בסבלנות לדתות אחרות בערכים של ידידות ואחווה. חופשה אמתית לנשים הרוצות לקחת מקום לעצמן להתענג לבלות ולהתפנק.
מחיר הטיול כולל //
מפגש הכנה: הכולל מסלול מצגת מפה ומתנה
טיסות: טיסות בינלאומיות, על פי המסלול
בתי מלון: בדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים
תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לבצוע התכנית
כלכלה: חצי פנסיון מורחב כשר. ובצהרים - הכנת עצמית של כריכים
מדריכה: שירה גרין כהן לשרותך לאורך כל הטיול
(טיפים: לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות
 // מחיר הטיול אינו כולל
> שינוי במחירי תעופה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה
> טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5 אירו לאדם לכל יום טיול)
> שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך מתן ההצעה ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע.
> כרטיסים למופעים על פי זמינות ומקומות ישיבה
ביטוח //
ביטוח מטען ובריאות יש לבצע בהתאם לזמני הטיסה מיום יציאת הטיול ועד יום הנחיתה בארץ.
אנא הקפידו על ביטוח ביטול נסיעה, המכסה את כל ימי הטיול.
תנאי ביטול //
 
תנאי השתתפות ותנאי ביטול – ראה באתר האינטרנט בחברה המשותפת