שלום שמי שירה גרין כהן, מדריכת טיולים גאוגרפים מוזיקליים ומייסדת שלמה - טיולי נשים בארץ ובעולם.
אחרי שלושה תארי מוזיקה (B.A.ED) הכשרת מורים (B.A) ביצוע (M.A) אמן, לימודי אנטרופוסופיה, משחק,יוגה, וואטצו, הרצאות הדרכות
ושני עשורים של טיולים והופעות בעולם בבתי אופרה עם תזמורות סימפוניות וקאמריות לצד מקהלות בפסטיבלי המוזיקה הגדולים ברחבי העולם,
החלטתי לחבר בין האהבות שלי, מוזיקה, טיולים, טבע, אומנות, העצמה אישית ואהבת האדם.
כיום אני מדריכה ומובילת דרך נשית לקבוצות בדגש אהבת הטבע והנגשתו בחוויה הוליסטית של חושים ואלמנטים מעולמות קדומים ומקורות שורשיים דרך שְׁלֵמָה - טיולי נשים בארץ ובעולם‏.
גילויי תרבויות ע"י חקירה וסקרנות אין סופית, בהתמחות טיולי קרנבלים, פסטיבלים, טקסים שבטיים, מסעות וטיולי נשים משולבי סדנאות תקשורת תנועה ומוזיקה. 
 
אני מזמינה אותך לקחת פסק זמן מהעבודה, מהלחץ, מהשגרה, מהמטלות והארגונים כדי להתמקד אך ורק בך, בלי לדאוג לאף אחד אחר,
לצאת למסע נשי, למלא מצברים, לצאת מהשגרה, לחוות, לצחוק, להתחבר ולהתעצם.
טיולי נשים, שלנו מגדירים את מהות האישה האוהבת להתפנק, לאתגר עצמה, לגלות דברים חדשים, האוהבת להתחבר למקורות ואוהבת לצחוק, לשמוח, לרקוד ולשיר .
הנשים שלנו מגלות את העוצמה שבטיולי נשים, ברגע שיש ממשק אל הטבע, אל האמנות, אל התרבות, אל החי הצומח והדומם.
אז נפתחת צ'אקרת הלב והשמיים הם כבר לא גבול.
הדרך שלנו היא להתחבר מחדש אל אמא אדמה לחוש ילדות, נשים אהובות, נשים זקנות עם ניסיון וחכמה.
לא חשוב הגיל רק הרצון לחוות משהו מיוחד ושונה, לעתים עם הבנות, לעתים עם האמהות לחידוש וחיזוק הקשרים המשפחתיים
ולעתים לבד, לחיבור עצמי.
 
בטיולי הנשים שלנו נוצרות חברויות חדשות ורשת חזקה של נשים איכותיות חזקות שבאות לחוות הנאה תכלית וסיפוק ואנו מתרגשות בטירוף בכל פעם שיוצאת קבוצה.
לכל טיול נשים יש נושא מוביל אשר רוקמת המדריכה עם צוות החברה ששוקד על התכנים, על האתרים הכלולים ועל הערים והיעדים הגאוגרפיים. הדגש הוא ליעדים ומסלולים אשר מותאמים לנשים, כגון: מעינות ריפוי ועינוג, שווקים צבעוניים, אמנויות הכוללות התנסות פיזית נשית ולאחר מכן קבלה של המוצר המוגמר, הופעות, אמנים ומקומות מיוחדים המיועדים לקבוצה הספציפית.
 
בתי המלון מותאמים לנשים באסתטיקה ובעונג המדויק בהתאם ליעד וליבשת. כל אישה מקבלת בטיול הזדמנויות לביטוי ויחד עם זאת נשמרת דינמיקה עדינה של אפשור והקשבה. למדריכות של טיולי נשים יש ארגז כלים נרחב וגדול, אשר עברו הכשרות רבות.
 
לזמן בטיולים שלנו יש ערך חשוב מאוד. אנחנו לא במרדף אחר אתרים אנחנו מדייקות אותו בעשייה מבורכת עם תוכן ומקום לנשימה וחוויה אותנטית. הטיולים שלנו מקדמים את ערך שמירה על הצביון המשפחתי והחברתי ואנו תמיד שואפות לקרוב לבבות ושמחה ממקור של כנות ואמת.
שמירה על כדור הארץ ורוח התנדבות הן מנות חלקנו.
הייחוד שלנו הוא שאנו רואות אותך ואוהבות אותך כפי שאת וכשאת חוזרת הביתה גם את מקבלת עצמך ואוהבת עצמך וכך האדווה עוברת על פני המים הלאה למעגלים שאת חיה בתוכם.
ישנה התמחות בבניית מסלולים ייחודיים לטיולים מאורגנים לקבוצות סגורות לפי תוכן רלוונטי ביעדים שונים ברחבי העולם.
בואי נצא למסע. לחצי כאן לכל טיולי הנשים שלנו.